top of page
15181409_1783645248554110_777019398077333930_n.jpg

Hakkımızda

2006 yılında Avukat Tuğçe Nermin Türk, Avukat Burçin Tümsa tarafından kurulan Türk & Tümsa Hukuk Bürosu şirketlere, kurumlara ve bireylere birçok alanda Türkçe veya yabancı dillerde hukuki hizmet sunmakta olan dinamik bir hukuk bürosudur.

Büromuz, size en uygun olan hukuki hizmeti sunmak ve iş hayatına en uygun çözümler üretmek için her daim istekli ve hazırdır.

İlkemiz, hızlı, hatasız çalışmak ve temsil ettiğimiz şirketlerin performanslarına katkıda bulunmak için her türlü desteği sağlamaktır.

Hedefimiz, profesyonel kural ve etik standartlara sıkı sıkıya bağlı kalarak her alanda uluslararası standartlara uygun hizmet vermektir.

Büromuz müvekkil ile kurulacak ilişkinin ilk kuralının, mesleki ve özel hayata dair paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde, özenle saklanması gerektiği bilincine sahip, başlanan hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibiyle hareket eden, deneyimli ve dinamik kadrosuyla hizmet veren bir hukuk ve danışmanlık ofisidir.

Ekibimiz tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, enerjik ve hevesli genç avukatların oluşturduğu homojen bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajını kullanmaktadır. 

Türk & Tümsa Hukuk Bürosu başta Adana, Mersin, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Hatay ve Kayseri olmak üzere, uluslararası alanda ise İngiltere, Lübnan, Azerbaycan, Hollanda, Rusya ve MENA Bölgesi ülkelerinde yerel hukuk firmalarıyla işbirliği yapmakta olup dünya çapında yer almaktadır.

bottom of page